سیستم تبادل بنر Link-20

 سیستم تبادل بنر Link-20

تیونینگ ماشین ایران - ماشین ایرانی

تیونینگ ماشین ایران

عکس های توپ و با حال از ماشین های اسپورت شما در وبلاگ ما عکس های خودتون رو به ای

پراید هاچ بک مدل توربو و جیگر خیلی با حال هستش

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و نهم اسفند 1389ساعت 14:3  توسط علی  | 

پراید توپ و خفن مدل رالی و سیستم دار

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و نهم اسفند 1389ساعت 14:2  توسط علی  | 

عکس یه 206 ناز و جیگر به رنگ بنفش

+ نوشته شده در  جمعه بیستم اسفند 1389ساعت 12:33  توسط علی  | 

پرشیا با چراغ هایی خفن و توپ

+ نوشته شده در  جمعه بیستم اسفند 1389ساعت 12:29  توسط علی  | 

عکس و اس ام اس جدید

+ نوشته شده در  جمعه بیستم اسفند 1389ساعت 12:20  توسط علی  | 

ماتیز اسپرت

فروش تنها ماتیز اسپرت

تنها ماتیز اسپرت به فروش میرسد: مدل 1380 دارای یکسال بیمه.

فروش به بالا ترین پیشنهاد 09131073713

+ نوشته شده در  شنبه هفتم اسفند 1389ساعت 22:1  توسط علی  | 

هیوندای جنسیس کوپه اثری از Vis Racing

آسیایی با تیونینگ آمریکایی و قدرت بالا در عین زیبایی


به گزارش CarXR.com : یکی از خودروهایی که به عنوان خودروی خاص کمپانی کره ای هیوندای لقب گرفته است هیوندای جنسیس کوپه می باشد این خودرو بر روی پلتفرم بی کی همین کمپانی طراحی و ساخته شده است و در نمایشگاه لس آنجلس سال 2007 رونمایی شد و یک سال بعد پیش تولید آن وارد بازار شد.

این اتومبیل با توجه به استایل کوپه بودن و پیشرانه نسبتا قدرتمندی که دارد به هدف ریس و شرکت در مسابقات طراحی نشد و هدف اصلی کمپانی کشیدن خط و نشانی برای رقبا بود که یک کمپانی کره ای هم می تواند خودرویی به این شکل را طراحی و روانه بازار کند و اینکه بازار خوبی هم داشته باشد، از جذابیت این خودرو و اینکه همه دوستداران خودرو بدان توجه می کنند طراحی نو و تازه این خودرو می باشد که تا به حال در کشور کره نمونه آن دیده نشده است.

 

کمپانی هیوندای تا قبل از این خودرو، خودروی اسپرت به این سبک نداشت و جای خالی خودرویی به مانند جنسیس کوپه در بین محصولات تقریبا پرفروشش همیشه احساس می شد بالاخره کره ای ها هم باید به مثل ژاپن لااقل یک خودروی High performance به اسم خود ثبت می کردند که به هر حال این خودرو را طراحی و ساختند.

البته اگر بخواهیم کلی به این مهم بنگریم در مقایسه با خودروهای قدرتمند ژاپنی خودروی مورد نظر آن چنان حرفی را برای گفتن ندارد اما قیمت خوب با طراحی دینامیک و نوین خودرو و قدرت بالای آن آمیخته شده تا مشتریان خودروهای اسپرت را به سمت خود جذب کند.

 

جنسیس کوپه در دو مدل برای دو مدل مشتری به تولید رسید توربو و تنفس طبیعی که مدل توربو 2 لیتر و 210 اسب بخار قدرت دارد و مدل اتمسفریکی 6 سیلندر 3800 سی سی می باشد که 306 اسب بخار قدرت را تولید می کند و تفاوت قیمت مدل ضعیف و قوی تقریبا 4 میلیون تومان می باشد از دیگر مزیت هایی که طراحی مدرن و دینامیکی این خودرو دارد قابلیت بالا برای تیونینگ است که با توجه به تب تیونینگی که در دنیای جوانان به راه افتاده و در حال گسترش می باشد این خودرو انتخاب خوبی برای این کار می باشد.

حال خودروی مورد نظر ما در این شماره هیوندای جنسیس کوپه 2011 می باشد که مالک خوش ذوق آن با 24 میلیون تومان هزینه این خودرو را به طور کلی تغییر داده است تا در زمانی که هر کسی آن را می بیند چند لحظه به آن خیره شود و به دنبال اسم این خودرو بگردد !!!

 

پس از هماهنگی با مالک خودرو، خودروی مورد نظر به محل قرار می رسد صدای خودرو کمی تغییر کرده اما هنوز نمی دانیم که چه در دل این خودرو نهفته است اگر بخواهیم خودرو را ظاهری بررسی کنیم در ابتدا باید به بادی کیت کامل vis آمریکا اشاره کنیم.

در نمای جلوی این خودرو تغییرات فراوانی دیده می شود و هنگامی که به نمای جلوی این خودرو می نگرید شاهد سپر جلوی جدید این خودرو هستیم که عضلانی تر از مدل استاندارد می باشد و 3 تکه فیبر کربن که به عنوان لیپ سپر این خودرو استفاده شده اند نمای زیبای جلوی این خودرو را دوچندان زیبا کردند البته قاب دور پروژکتوها هم از فیبر کربن بوده اند که مالک محترم خودرو ترجیح داده تا به شکل اول باشد و آن ها را تعویض نکرده است.

درب موتور خودرو و پیش رادیاتور آن کاملا از کربن ساخته و پرداخته شده اند، پیش رادیاتور این خودرو که توری می باشد و یک خط از میان آن عبور کرده که نوشته RS بر روی آن به زیبایی آن افزوده است و درب موتور خودرو هم که شبکه شبکه می باشد تا در امر خنک سازی پیشرانه خودرو نقش بسزایی را ایفا کند.

حال به نمای جانبی این خودرو می رسیم رکاب های این خودرو از جنس فیبر کربن طراحی و ساخته شده، طراحی این رکاب کوچک به زیبایی و ظرافت هرچه تمام تر می باشد و 7 سانتی متر هم به بیرون آمده تا به وضوح دیده شود، رینگ های این خودرو iss Forged ساخت کشور آمریکا می باشد که علاوه بر سبک بودن و زیبایی از رینگ های مدل روز می باشد و در حال حاضر برای اتومبیل های روز در آمریکا استفاده می شود، این رینگ ها لبه دار و 3 تکه می باشند که پهنای این رینگ ها در جلو 9.5 و در عقب 11 اینچ می باشند، زیبایی این رینگ ها با لبه استیل و پره های مشکی دیگر تکمیل شده اند.

 

به قسمت عقب خودرو می رسیم درب صندوق عقب این خودرو که کاملا از کربن ساخته شده است ابتدا توجه ما را به خود جلب می کند و بر روی درب صندوق این خودرو بالچه فابریک این خودرو را می بینیم که پس از اینکه از مالک این خودرو دلیل را جویا شدیم اظهار داشت که بالچه عقب این کیت هم کربنی بوده و ترجیح داده اند که از بالچه فابریک این خودرو استفاده کنند، در قسمت زیرین سپر عقب این خودرو دیفیوزر کربنی را شاهد هستیم که علاوه بر آن از دو باچه کوچک کربنی هم در گوشه های آن استفاده شده است و این ها همه به دلیل این می باشند که کیت این خودرو یک بادی کیت فوق العاده دینامیکی می باشد.

حال به داخل خودرو می رویم طراحی داخل خودرو بسیار مدرن و زیبا می باشد و از مواد بسیار خوبی در آن استفاده شده است و اینکه داخل این خودرو چیزی تغییر نکرده است فقط و فقط یک شاسی دایره ای به آن اضافه شده که کارآیی آن را هم خدمت شما عرض می کنیم، تریم داخلی این خودرو در آمریکا هم طرفدار زیادی دارد و از چرم ساخته و پرداخته شده است و صندلی های این خودرو ریسینگ و راحت درست به مانند کامارو SS 2010 می باشند داخل خودرو تلفیقی از چرم مشکی رنگ و فلز نقره ای رنگ می باشد که زیبایی خاصی را برای کابین به وجود آورده و کابین این اتومبیل را به یک اتومبیل اسپرت به تمام معنا تبدیل کرده است.

به بخش پیشرانه این خودرو می رسیم از لحاظ ظاهری هیچ چیزی عوض نشده اما تغییرات پیشرانه این اتومبیل باعث شده تا بالای 100 اسب بخار بر روی قدرت پیشرانه این خودرو افزوده شود این اتومبیل مجهز به هدرز می باشد که این هدرز ساخت کمپانی تکنیک آمریکا می باشد و ابتدای مقاله هم به صدای این خودرو اشاره کردم که این صدا به دلیل وجود هدرز می باشد.

از دیگر تغییرات این خودرو چیپ آن می باشد که پس از خریداری چیپ ریسینگ برنامه ریزی جدید به روی آن انجام شده است تا قدرت خودرو بیش از پیش بالا برود و پس از آن هم باید به وجو آن کلید اشاره کرد که اصل داستان در صندوق عقب خودروست و آن هم وجو نایتروس می باشد !! نایتروس این خودرو از نوع 3 نازل می باشد و در زمان فشردن کلید 110 اسب بخار در آن واحد به قدرت موتور افزوده می شود، با بالا زدن درب صندوق خودرو کپسول آبی رنگ و شیرهای آن دل شما را می برد.

 

پیشرانه این خودرو 6 سیلندر 24 سوپاپ به حجم 3778 سی سی یا 231 cu inch می باشد، بلوک و سزسیلندر پیشرانه این خودرو آلومینیومی می باشد، حداکثر قدرت این خودرو در اصل 306 اسب بخار در 6300 دور و حداکثر گشتاور آن 206 پوند فیت در 4700 دور بوده است که در حال حاضر مطمئنا این ارقام دیگر نیستند.

حال دیگر زمان راندن این خودرو فرا رسیده است پس از نشستن بر روی صندلی و بستن کمربند دکمه استارت را می فشاریم و اتومبیل را روشن می کنیم دنده را به حالت اتوماتیک می گذاریم و آرام شروع به حرکت می کنیم سیستم تعلیق این خودرو خشک می باشد و این هم به مدل طراحی فنر بندی اسپرت این خودرو بستگی دارد و دلیلی به جز این ندارد.

 

سیستم تعلیق این خودرو در جلو مک فرسون و 2 اتصالی بوده و در عقب آزاد و 5 اتصالی می باشد که هم در جلو و هم در عقب مجهز به سیستم ضد غلتش می باشد، حال جعبه دنده 6 سرعته را از حالت اتوماتیک به دستی تبدیل می کنیم و با پدال های پشت فرمان قصد تعویض دنده را داریم.

با قطع کردن سیستم های ایمنی همچون کنترل پایداری و کنترل کشش فصد داریم تا پیچ های مسیر را با سرعت رد کنیم و کمی با این خودروی دیفرانسیل عقب شیطنت کنیم همین کار را می کنیم پا را بر روی پدال می فشاریم صدای غرش این خودرو شنیدنی است پیچ ها را که می پیچیم زیاد اتفاق خاصی نمی افتد قفل دیفرانسیل این خودرو وظیفه خود را به خوبی انجام می دهد و اینکه تایرهای بریجستون RE 050 با پهنای 275/35 ZR 19 در عقب و 245/40 ZR 19 در جلو از چسپندگی خوبی برخوردارند و از در رفتن قسمت عقب خودرو جلوگیری می کنند.

در هنگام رانندگی با این خودرو هیچ گونه ناراحتی نداریم زیرا فضای جلو پا راحت و وسیع و هیوندای جنسیس هم راحتی خوبی دارد و این خود باعث می شود تا احساس خستگی نکنیم حال دوست داریم تا به سیستم NOS متوسل شویم به جایی مناسب می رسیم سرعت را کم می کنیم تا به یک باره امتحان کنیم این سیستم یک کپسول دارد که در صندوق عقب خودرو جای داده شده است که مجهز به دو شیر می باشد که یکی از آنها برای سوخت و دیگری برای نیتروژن که از پشت فشار شکن یک لوله به داخل یکی از شیرها می آید و لوله دیگر هم از کپسول به شیر متصل می شود.

هر کدام از آنها به یک نازل متصل می شوند لازم بذکر است که این سیستم تک نازل و 3 نازل و 6 نازل دارد که برای این خودرو از 3 نازل استفاده شده است به هر حال شلنگ ها به یک نازل متصل می شوند که نازل ها کار پاشش سوخت را برای انژکتور انجام می دهند و در زمان فشردن شاسی از مرکز آنها نیتروژن پاشیده می شود و سوراخ بالای آنها بنزین اضافی را که نیاز دارد می پاشد.

به هر حال سرعت را پایین نگه می داریم تا به موقعش دکمه را فشار دهیم صبر می کنیم تا اتومبیل ها از کنارمان عبور کنند و به یک باره با فشار شاسی شاهد سریع بالا آمدن دور و تغییر صدای اتومبیل و فشار عجیب در صندلی می شویم واقعا باور نکردنی بود دور موتور سریع تر از آنچه فکرش را بکنبد بالا می آید و به دلیل تعویض دستی دنده سریع دنده ها را عوض کردیم تا چشممان را باز کردیم و به خود آمدیم عدد 220 را دیدیم دنده ها همه بر روی 6750 دور یعنی ردلاین موتور جنسیس کوپه تعویض می شدند به یک باره، پا را با تمام قدرت بر روی ترمز فشار دادیم اما بعد از 75 متر شاهد ایست کامل خودرو بودیم.

ترمز های این خودرو از نوع خوبی هستند و قدرت گیرایی خوبی را دارا هستند که دیسک عقب آن 13 و دیسک جلوی آن 13.4 اینچ می باشد و این ترمزهای ABS مجهز به خنک کن هم هستند و با وجود استاندارد بودن برای این خودروی مجهز به لوازم موتوری و نیتروژن ترمز خوبی می باشد.

 

فرمان تیز – دیفرانسیل عقب – قدرت خوب – طراحی زیبا و ... همه و همه فامتورهایی بود که در این خودرو شاهد آنها بودیم که جمع آوری این فاکتورها در یک اتومبیل کار مشکلی است مخصوصا اتومبیل آسیایی اما با وجود کره ای بودن این خودرو لذت رانندگی این خودرو هم کم از رقبای اروپایی خود ندارد. در پایان از آقای سیامک موسوی مالک محترم خودرو و قهرمان مسابقات اتومبیلرانی کشور جهت در اختیار گذاشتن خودروی خود نهایت تشکر را داریم.

+ نوشته شده در  شنبه هفتم اسفند 1389ساعت 22:0  توسط علی  | 

تندر 90 Logan

تندری که می خزد !

تندری که می خزد !


فروش به بالاترین پیشنهاد 09122503730


+ نوشته شده در  شنبه هفتم اسفند 1389ساعت 21:58  توسط علی  | 

آمریکایی محبوب در تهران

در نمای جلو کاپوت زرد رنگ و بزرگ خودرو با هودی که با دو رنگ مشکی مزین شده اند در کنار چراغ های دایره ای با نوردهی خیره کننده LED کاملا جلب توجه می کند.سپر عضلانی جلو نیز که در دوسمت خود مه شکن های دایره ای شکل را جای داده به همراه براگیر مشکی رنگ زیر آن تکمیل کننده نمای جلویی خودرو می باشد.چراغ های هر طرف دو تایی هستند که زیر آن سپر و چراغ های کوچک دنده عقب با طراحی جدید قرار دارند.دیفیوزر مشکی رنگ این اتومبیل هم که در هر طرف یک لوله اگزوز پولیش شده از داخل آن بیرون آمده نوید یک انومبیل قدرتمند را می دهد.بدنه کامارو در بخش هایی مثل سپر عقب و جلو،صندوق عقب و در پوش موتور و گلگیر های عقب کامپوزیتی است اما درها ، سقف و ستون ها از فلز هستند. کابین خودرو نیز در عین سادگی ،اسپرت و گیراست.صندلی ها و قسمت هایی از رودری و نوار روی داشتبورد همگی به رنگ طوسی مزین شده اند که در پس زمینه ای مشکی رنگ ، روح اسپرت بودن کابین را دو چندان کرده است.استفاده از چرم ، کامپوزیت و پلاستیک ، داخل کابین به راحتی مشهود است.دستگیره های داخلی در کرومی و در بخش پایینی کنسول و پشت دسته دنده نشانگرهایی مستطیل شکل چهار تایی با رنگ آبی یخی برای میزان ولتاژ باطری و فشار و درجه روغن و یا در بخش دیگر نمایشگر میزان سرعت فن و درجه آب جا گرفته اند.در نهایت سیستم صوتی بوستون 245 واتی با 6 خروجی یا رادیو ماهواره ای و یک جهت یاب ماهواره ای ساده تکمیل کننده کابین زیبای کامارو هستند.شورولت کامارو در سه تریم RS، LT و SS عرضه می گردد که در مدل RS وLT از پیشرانه ای 6 سیلندر 3.6 لیتر و توان 304 اسب بخار بهره می برد.اما مدل SS با بهره مندی از پیشرانه ای 8 سیلندر خورجینی به حجم 6.2 لیتر توانایی تولید 422 اسب بخار  قدرت و 553 نیوتن متر گشتاور در دور موتور 4500 را داراست که برار با 70 اسب بخار در هر لیتر گنجایش پیشرانه و در کنار وزن 1779 کیلوگرمی به خروجی یک اسب بخار برای هر 4.2 کیلوگرم می باشد.این دقیقا همان پیشرانه LS3 کوروت با کمی تغییر در سر سیلندر و افزایش 5 درصدی باز شدن سوپاپ ها می باشد.همچنین این پیشرانه به سیستم مدیریت فعال سوخت مجهز است که در مواقع لزوم 4 سیلندر موتور را از کار می اندازد و به کاهش مصرف سوخت کمک می کند.کامارو جزو معدود اتومبیل های آمریکایی است که از نسبت حجم به قدرت مناسبی برخوردار است و این امر در کنار ظاهر جذاب و هجومی این خودرو فروش مناسبی را برای آن فراهم ساخته است. موتور و قدرت

نوع موتور     V8
حجم موتور     6.2(لیتر)
حداكثر قدرت     422 اسب بخار در 6400دور در دقیقه
حداكثر گشتاور 553نیوتن متردر4500 دوردردقیقه
سوپاپ     4 عدد در هر سیلندر
قطر سيلندر x کورس پيستون     85.6×94 (میلی متر)
نسبت تراكم     11.3:1
گيربكس     6 دنده اتوماتیک
شتاب اوليه      4.6

سوخت

ظرفيت مخزن سوخت     75 (لیتر)
نوع سوخت     بنزين
مصرف سوخت در شهر     22.0 لیتر در هر 100 کیلومتر
مصرف سوخت در بزرگراه     13.0 لیتر در هر 100 کیلومتر

وزن و ابعاد خارجي

وزن     1890 (کیلوگرم)
طول     4836 (میلی متر)
عرض     1917 (میلی متر)
ارتفاع     1376 (میلی متر)
فاصله دو محور     2450 (میلی متر)
فاصله چرخ هاي جلو     1618 (میلی متر)
فاصله چرخ هاي عقب     1620 (میلی متر)

ابعاد داخلي
تعداد سرنشين     4 (نفر)
ارتفاع صندلي جلو     949 (میلی متر)
ارتفاع صندلي عقب     896 (میلی متر)
فاصله جلو پاي صندلي جلو     1171 (میلی متر)
فاصله جلو پاي صندلي عقب     759 (میلی متر)
پهناي صندلي جلو     1445 (میلی متر)
پهناي صندلي عقب     1079 (میلی متر)

+ نوشته شده در  شنبه هفتم اسفند 1389ساعت 21:54  توسط علی  | 

350Z Vs Genesis Coupe Vs 330i ft Coupe

در پست های قبلی گزارش و تصاویر 350Z را برای شما در سایت قرار داده بودیم اما این بار ، مقایسه ی آن با هم کلاس هایش را برایتان می گذاریم.

با تشکر از دوست عزیزم آقای رضا محمود زاده و از محمد حسن رزاقی که ما را در این مقایسه یاری کرد کمال قدر دانی را داریم

در ساعات خلوت خیابان ، کاروانی از خودرو های 6سیلندر ، می توانست سکوت خیابان ها را بشکند .

بالاخره به محل تست رسیدیم و خودرو ها را برای این کار آماده کردیم.

در اول دو غول اصلی ، یعنی 350Z را در مقابل جنسیس کوپه قرار دادیم . همه توقع داشتیم که خودرویی با حجم 3.9 لیتر و فناوری های 2010 ، بتواند از پس خودرویی 3.5 لیتری که متولد 2006 بود برآید اما ... .

گزارش کامل این مقایسه را به روایت از محمد حسن رزاقی را در هفته نامه ی دنیای خودرو مطالعه فرمایید.

+ نوشته شده در  شنبه هفتم اسفند 1389ساعت 21:51  توسط علی  | 

پرشیای خفن و با حال وای 20 هستش

ماه ها بعد ...

آقا ما هنوز هستیم! بودجه نمیدن به جوونای مملکت پروژه ها میمونه رو زمین دیگه!

توی این 3 ماه مقداری به این ماشین چپیمون رسیدم! اخیراً هم رفته بودیم شهرستان دیدم اونجا هنوز صافکار نقاشها گرگ نشدن چند تا کار صافکاری نقاشی که ماشین داشت ( لقی سپر و ... ) رو در ازای مبالغ ناچیزی انجام دادم!

کلاً کارهایی که این چند وقته انجام دادم اینها بوده :
( قبلش خدمت خوانندگان جدید تاپیک عرض کنم که در این تاپیک هیچ چیز خاصی قرار نیست به سمع و نظر شما عزیزان برسه، از خود من گرفته تا ماشین همگی آس و پاس و چپی می باشیم! لذا ما را برای این پروژه پشمکی در دلتان مورد عنایت قرار ندهید، با تشکر. :smile: )

- لقی سپر جلو گرفته شد ( دیاقش از وسط نصف بود!! و جفت پفکی ها ترکیده بود )
- سپر جلو رنگ هم شد ( پر خط و خوط بود )
- دستگیره ها همرنگ شد
- جلو پنجره 3 خط از در پیت ترین نوع موجود گرفته و همرنگ شد
- فنر 206 انداخته شد ( خوب شد، ماشین از حالت شترمرغی درومد. 12 سانت بود شد 8 سانت. منتظر افت ثانویه اش هستم ولی هنوز بعد 2-3 ماه خبری نشده! البته همینم تو سفر یکی دو بار منبعش گرفت زمین بابام شاکی شد! )
- آینه ELX . اگه پول داشتم تاشو برقی میگرفتم حال میداد! همینم یکی از اقوام مالوند گوشه داخل سمت راننده شکسته. 
- سر اگزوز ( گفتن داره!؟ )
- آرم عقب لیزری
- وسط فرمون طرح چوب ( شیرش چون شبیه خر بود کندمش  . این شیرهای فرمون 206 رو بشه خوروند بهش خوب میشه )
- لاستیک زیرپایی طرح سیاوش برازیلیون.


400 هزار هم خرج و مخارج فنی داشته این 3 ماه 
- تسمه تایم ( شانس آوردیم پاره نشد نابود کنه همه چیو! انگار دنده رد کرد ماشین روشن نمیشد دیگه )
- تسمه هیدرولیک و هرزگردش، دو سری! ( بار اول در رفت بار دوم هرزگردی که گرفتم آشغال بود فرداش گیرپاژ کرد تسمه جدید پاره شد! )
- دسته موتور بالا و پایین
- باطری اتمی ( باطری 55 آمپر روش بود! فکر کن! )
- سرویس اساسی کولر

تصاویر :تصوير

تصوير

تصوير

آهان راستی اون قطعه جلو کاپوتی هم که اون قسمت خالی جای آرم رو پر میکنه هم دارم رنگ هم کردم هنوز نچسبوندم.

الان بزرگترین مشکل ظاهری ماشین کاپوتش هست. توی عکسها مشخص نیست ولی جلوی کاپوت خیلی درب و داغونه و تو ذوق میزنه اساسی.

شب و روز خوش

+ نوشته شده در  شنبه هفتم اسفند 1389ساعت 21:44  توسط علی  | 

ماشین با این کارکرد گرفتن هم دردسریه ها

سلاملیکم.
چند تا عکس گرفتم ...
کار جدیدی انجام ندادم. همون ارتفاع عقب هست ( جلو هم که فنر 206 ـه ) و راهنما بغل مشکی.
پول گذاشته بودم کنار که کاپوت رو میزون کنم ولی این هفته بیشتر از 200 خرج فنی و تعمیرات ماشین کردم فعلاً موجوی کم اومده.
ماشین با این کارکرد گرفتن هم دردسریه ها. هر از گاهی یه جاش به خرج میفته. پمپ قفل 3 تا از دربها رو عوض کردم 75 هزار پیاده شدم. پتانسیومتر دریچه گاز عوض شد. رله قفل مرکزی سوخت. عقربه کیلومتر شمار از کار افتاد و ...

ولی دوسش داریم. 


تصوير

تصوير

تصوير

تصوير

تصوير

تصوير

+ نوشته شده در  شنبه هفتم اسفند 1389ساعت 21:41  توسط علی  | 

پرشیای ناز و خفن

سلام

داداش عزیز ماشینت خیلی خوشگل شده مخصوصا چراغهای جلوش چراغ عقب هاش هم خوشگلند

ارتفاع ملوس و جالبی هم داره مبارکت باشه .

فقط جلو پنجره رو یا فابریک خودشو بنداز با آرم نورانی یا یک نوع هست مثل فابریکه ولی آرم پژو نداره اونم خوشگله

رینگ هم ایشالا براش میگیری . . . . . . .

این چند تا عکس که با دوربین بقیه بچه ها گرفته شده بود و ماشین هم توش حضور داره! ( ماشین! دیگه باید یه اسم واسش انتخاب کنم )
ناچاراً باید من رو هم در عکسها تحمل کنید چون عکسهایی که خودم از ماشین گرفته بودم همراه دوربین نیست شد.

+ نوشته شده در  شنبه هفتم اسفند 1389ساعت 21:38  توسط علی  | 

پرشیا نقره ای با مدل اسپورت خفن ماشین های ایرانی

مرسی از راهنمایی عطا جان

لامپ های smd, osram برای چراغ جلو و تلق کریستالی و زنون برای پروژکتور توی برنامه قرار گرفت!

این عکس های جدید:
بنظرم در کل ترکیب جلو پنجره مشکی، چراغ مشکی، ابرویی مشکی، پشه پرون مشکی خشن و جالبناک شده!

تصوير

اون تو رفتگی عقب رو میشه کاریش کرد؟ پشتش بنظر همچین رادست نمیاد واسه صافکاری، حالا نمیدونم من وارد نیستم.

 

تصوير
آقا راستی الان از جلو این ایرانخودروی فاطمی که نزدیک ماست رد میشدم گفتم یه سوال بکنم، کمک و فنر لول رو گفت 300-350 تومن که!  سرخورده شدم آقا! 
کمک پرشیا چنده مگه قیمتش؟ زیر 100 نیست جفتش؟  از کجا باید بگیرم؟
فنر 206 که توی تاپیک ارتفاع گفته شده جفتش 35 تومنه ( فکر کنم امید فنر ) از کجا باید بگیرم؟

+ نوشته شده در  شنبه هفتم اسفند 1389ساعت 21:35  توسط علی  | 

عکس از پی کی خفن و توربو Turbo | رینک و مدل اسپورت

+ نوشته شده در  شنبه هفتم اسفند 1389ساعت 21:32  توسط علی  | 

رنوی جدید و زیبا و اسپورت با رینک های خفن

ممنون دوستان عزيز.
در مورد اگزوز عقب قبلا با دوستان مشورت كردم.ولي دوست نداشتم فقط جنبه تزييني داشته باشه وحس كردم 2 تايي اصلا با موتور ماشين نميخوره از سادگي عقبش كم ميكنه.
رينگ رو سعي ميكنم تا 2 روز ديگه ببرم رنگش كنم و اون استيكر آلپين هم به نظر قشنگش ميكنه.البتهبه قول دوستمون سپهر بايد كوچيك باشه.اما اگه موتور ماشين آلپين بود حتما استيكر بزرگ ميزدم.
اون قسمت سفيد چراغ عقب هم به زودي دودي خواهد شد 

تصوير


نظرتون در مورد اين رينگ چيه؟

+ نوشته شده در  شنبه هفتم اسفند 1389ساعت 21:29  توسط علی  | 

L90 توپ و اسپورت سفید رنگ

+ نوشته شده در  چهارشنبه چهارم اسفند 1389ساعت 9:25  توسط علی  | 

عکس از تندر 90 خفن و توپ و اسپورت و خوابیده

+ نوشته شده در  چهارشنبه چهارم اسفند 1389ساعت 9:24  توسط علی  | 

عکس از پرشیا های خفن و توپ و اسپورت

بقیه در ادامه ی مطلب


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه چهارم اسفند 1389ساعت 9:23  توسط علی  | 

206 خفن و خوابیده با در های بالا رو

+ نوشته شده در  چهارشنبه چهارم اسفند 1389ساعت 9:19  توسط علی  | 

MVM خفن با پلاک ژاپن اسپورت

+ نوشته شده در  یکشنبه یکم اسفند 1389ساعت 10:29  توسط علی  | 

عکس توپ از یک نیسان خفن

+ نوشته شده در  یکشنبه یکم اسفند 1389ساعت 10:28  توسط علی  | 

این دیگه خیلی توپ و با حال پراید اسپورت

+ نوشته شده در  یکشنبه یکم اسفند 1389ساعت 10:24  توسط علی  | 

پیکان وانت اسپورت

+ نوشته شده در  یکشنبه یکم اسفند 1389ساعت 10:23  توسط علی  | 

رینک های جدید و با حال مخصوص خودرو های ایرانی

+ نوشته شده در  یکشنبه یکم اسفند 1389ساعت 10:23  توسط علی  | 

یه پژو 206 خفن و با حال

+ نوشته شده در  یکشنبه یکم اسفند 1389ساعت 10:22  توسط علی  | 

سمند اسپورت در گرگان 2

http://tuningtalk.persiangig.com/Ax/SamandAmin_01.JPG

+ نوشته شده در  یکشنبه یکم اسفند 1389ساعت 10:18  توسط علی  | 

سمند اسپورت در گرگان

http://tuningtalk.persiangig.com/Ax/SamandAmin_03.JPG

+ نوشته شده در  یکشنبه یکم اسفند 1389ساعت 10:18  توسط علی  | 

پیکان وانت اسپورت ایرانی

+ نوشته شده در  یکشنبه یکم اسفند 1389ساعت 10:17  توسط علی  | 

عکس ماشين هاي رالي

+ نوشته شده در  یکشنبه یکم اسفند 1389ساعت 10:15  توسط علی  | 

مطالب قدیمی‌تر